P.E Nation – australijska marka nareszcie w Polsce.

P.E Nation to marka, która chętnie nawiązuje do kultowej stylistyki minionych dekad, wykorzystuje więc dresowe dzianiny, mocno oldschoolowy jeans i kroje rodem z lat 80. i 90. Całość podkreśla intrygującą geometrią z dużą dawką kolorystycznego kontrastu. Sylwetki P.E Nation, choć często sięgają po chłopięce przeskalowania, są niezwykle kobiece, silne i nowoczesne. Dzięki takim rozwiązaniom australijskie projektantki i przedsiębiorczynie, bardzo szybko zdobyły serca pasjonatek mody i sportu z całego świata.

Domeną marki jest wyrazistość połączona z jakością, wygodą i niepodrabialnym charakterem, który można określić mianem aktywnego streetwearu. Najnowsza kolekcja P.E Nation bazuje na haśle Power Up, czyniąc z aktywności naturalny element życia. Marka pokazuje, że moda i komfort mogą doskonale wpisać się w uliczne trendy.

Kolekcja P.E Nation w Polsce jest dostępna wyłącznie na www.sportofino.com  i w salonach stacjonarnych S’portofino. Tym samym polski brand poszerzył swoje bogate portfolio o kolejną unikatową pozycję.

X