Bądź stylowa w rozmiarze Plus Size

Czasy, kiedy panie o większych rozmiarach musiały wybierać to, co było, a nie, co im się podobało, już dawno za nami. Dziś moda dla puszystych pozwala kobietom na tworzenie stylizacji, które są zgodne z aktualnymi trendami oraz ich indywidualnym gustem, a przemyślane i dobrze dobrane ubrania pozwolą ukryć wszelkie niedoskonałości i podkreślić atuty sylwetki. Dzięki szerokiej ofercie sklepów nawet tak dużych jak Zalando i Answear możesz w łatwy i niedrogi sposób wyglądać modnie i stylowo, bo noszenie dużego rozmiaru nie oznacza że musisz rezygnować z kobiecych fasonów.

Odpowiednio dobrana sukienka potrafi ukryć mankamenty sylwetki oraz odjąć kilogramów w kilka chwil. Nie chowaj się pod czernią, dodaj sobie pewności siebie i postaw na sukienki z wyrazistymi dekoltami w kształcie litery V (krój odcinany pod biustem wyszczupla górna część sylwetki) z florystycznym akcentem, w grochy lub pionowe paski (wyszczuplają), spódnice z asymetrycznym dołem oraz bluzki z odkrytymi ramionami. Jeśli nie czujesz się komfortowo z sukienkach dobierz odpowiednią bieliznę wyszczuplającą, która tuszuje niedoskonałości sylwetki, a odpowiednio dobrana powinna być niedostrzegalna pod ubraniem. Dobierając dodatki pamiętaj, że u kobiet plus size najlepiej sprawdzą się buty na grubszym obcasie, (zrezygnuj ze szpilek) oraz torebki te średnie jak i większe.

Naucz się wykorzystywać swoje atuty oraz czuć się pięknie bez względu na rozmiar, znajdź swój styl i bądź Modna Na Serio.

X