Claudia Schiffer w kampanii Dolce&Gabbana

Najnowszą kolekcję włoskiego domu mody promuje buzia Claudii Schiffer. Modelka zastąpiła Monicę Bellucci. Złośliwcy mówi ą, że ją wręcz zdetronizowała. Obydwie kobiety uosabiają zupełnie odmienny kanon piękna, dlatego porównywanie ich nie przystoi. Monica ma ciemne włosy i pełne kształty (kwintesencja kobiecości), a Claudia Schiffer jest blondyną o szczupłej sylwetce (typowa modelka wybiegowa). Dwa inne charaktery w modzie i dwie inne kolekcje, jednak jednego duetu D&G.

Dolce&Gabbana jak zawsze prowokuje i sięga po historię: tym razem średniowieczną. Claudia Schiffer w baśniowych kreacjach wygląda niczym leśna istota. Scenografia urzeka. Zjawiskowa oprawa, przepiękne włoskie kreacje… klasyka, wdzi ęk i wyrafinowanie. D&G zna kobiece gusta na wylot. Ulotność, czary, wró żki i magia przenoszą nas do KRAINY, która znajduje si ę gdzieś na krańcu świata. Jednak wszystkie stwory i istoty są tam ubrane za tysiące euro!

Zdaniem niektórych krytyków, Dolce&Gabbana powtarza się: każda nowa kolekcja przypomina poprzednią. Sekret tkwi w detalach. Chociaż źródło i inspiracje s ą podobne, to projektanci ubierają kobiety zbyt pięknie, by cokolwiek mogło tu wyjść z mody. D&G to nie trend. To włoski styl i potęga!

Rozbawiona Claudia Schiffer kusi owocami. Tylko skąd cytrusy wzięły się w lesie?! Przecież Włochy to raj dla smakoszy.

Roześmiana Claudia Schiffer trzymająca filetową torebkę z gracją. Klasyczna szczupła sylwetka to zaprzeczenie włoskości. Na Sycylii obowiązują obfite kształty, ale dobra modelka zrobi furorę wszędzie!

D&G roztacza przed nami piękną wizję. Kraina, w której kobiety-modnisie s ą adorowane. Wszystkie chcemy się do niej wybrać! Aura tajemniczości i półmrok nie przerażają nas tak, jak ceny projektów ☺

Blond włosy Claudii symbolizują dobro i rozjaśniają całość. A amanci nie mogą oderwać wzroku od top modelki. Świat jest u jej stóp!

Ilustracje niczym z książki. Fioletowa sukienka, w której wyst ąpiła Claudia Schiffer

jest jak fantazja: kwiecista, malarska i zwiewna.

A o koronie marzą wszystkie małe dziewczynki! Każda z nas pragnie poczuć się jak prawdziwa księżniczka.

Ekskluzywne torebki do rączki, czerń przełamana jaskrawą czerwienią, chusty na głowie i modelki bez cienia uśmiechu-sycylijskie wdowy inspirują projektantów.

Czy Claudia Schiffer skusi Was na jabłko i kolekcję D&G? ☺

Uwielbiam estetykę i wyczucie włoskich projektantów. Ich kolekcje to hołd złożony Płci Pięknej. Już wiecie czemu ubrania D&G są tak drogie? Bo kobiety są warte Miliardy.

X